top of page
IMG_20210831_140319.jpg

Na konzultacích se zaměřuji na ženské zdraví a zejména pak na to po 40tém roce života.

Aby ženy zvládly období, které je po 40tém roce života čeká, potřebují fakta, protože mají-li nad něčím mít kontrolu, neobejdou se bez informovanosti o tom, co se v jejich těle odehrává.

 

Mými klientkami jsou ženy, kterým se dlouhodobě nedaří zhubnout, otěhotnět, mají výkyvy nálad a energie, bolestivý či nepravidelný cyklus, potíže se šťítnou žlázou, migrény, návaly horka, poruchy spánku apod.

K většímu zájmu o výživu a ženské zdraví mě dovedla právě osobní zkušenost a zjištění, že informace o ženském těle a jeho odlišném fungování, jsou nedostačující. Vše se tedy nakonec přeměnilo ve vášeň ukázat ostatním ženám cestu ke spokojenému a zdravému tělu a šířit dál informace, které jsem sama nějakou dobu hledala.

Chci konzultaci

“Poslání zlepšovat zdraví prostřednictvím prevence a intervence v oblasti životního stylu již není jen důležité, ale přímo zásadní a nutné. Žijeme v době, kdy nad námi civilizační onemocnění získávají velkou moc. Jsme první generace, která je mnohem více nemocná a umírá dřív než jejich rodiče. A to není rozhodně třeba.

 

Mým snem je překlenout propast mezi tradiční lékařskou radou a nejnovějšími poznatky v oblasti výživy a životního stylu. Mým cílem je vzdělávat, inspirovat a pomáhat každému, kdo má zájem, dosáhnout lepšího zdraví. Ženám pak zejména, protože osvětu a informovanost o odlišném fungování ženského těla považuji za nedostačující “

Konzultace
(osobně Brno nebo online)

2.jpg

Balíček "Chci luxus"
...1 vstupní + 3 kontrolní sezení
90 min + 3x45 min 6500 Kč
* v ceně služby je příprava na konz
ultaci, edukační materiály a výstup v pdf, podpora přes WA

ig face ZS (8).jpg

Prevence
...jsem zdravý/á, ale chci se o sebe dobře starat
30 min 950
* pokud potřebujete druhý názor, interpretaci Vašich laboratorních výsledků, náhled na životní styl

bottom of page