top of page
Beige Black and Green Modern Creative Motivational Quote LinkedIn Article Cover Image (2).

 

...aneb vše, co potřebuješ, abys byla ve svém těle spokojená, cítila se v něm jako královna a rozuměla jeho signálům!

A TO JEDNOU PROVŽDY!

//protože - jen tak mezi námi děvčaty - která žena to dnes má? Věc je prostá - zdravá, spokojená a ve své ženskosti nespoutaná žena začíná být ohrožený druh. Ale ty můžeš být ta, která chce pro sebe a pro další generace víc//

Akademie je program koncentrovaný na ženské zdraví, nadupaný těmi nejdůležitějšími atributy, které s ním souvisí a zároveň opřený o moji plnou podporu po celou dobu!!!

​Proč zrovna "za progesteron"?

---------------------------------------------------------------------------------------------

Progesteron je ženský pohlavní hormon. Je to také hlavní těhotenský hormon. A co je ovšem nejvíc -  je to také ten NEJCITLIVĚJŠÍ INDIKÁTOR toho, jak je žena zdravá a jak má regulovaný nervový systém. A na dys/regulaci nervového systému toho stojí mnoho. Od  hubnutí, přes nemoci a zdraví až po dlouhověkost. A je úplně jedno, jestli žena děti chce nebo ne, progesteron by měl být jejím největším klenotem. Šperkem, o který se bude s hrdostí starat! Šperkem královny.

Dnešní ženy si zcela úspěšně navyšují jiné hormony - od adrenalinu až po testosteron (ano, čteš správně). A tak není divu, že přibývá žen, které nemůžou mít miminko, bojují s tukem, na který je každý kalorický deficit krátký, necítí se ve svém těle dobře (však které ženské tělo by se s testosteronem a kortizolem cítilo?) a na prahu zlomové čtyřicítky nepřijde vůbec divoká vlčice, ale "najednou, nepochopitelně" se objeví vyčerpání, vyhoření a první nemoci. Do perimenopauzy tak dobíhá žena s jazykem na vestě. A před ní je něco tak mimořádně křehkého jako je menopauza!

 

URČITĚ TO TAKTO CHCEŠ TAKY? NEBO JSI PŘIPRAVENÁ TO CHTÍT JINAK A PŘIPRAVENÁ PSÁT JINÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH?

Co  říkají ženy o spolupráci se mnou?

Mladý model představuje

Ahoj Katy,

chci ti napsat, že včerejší webinář mě úplně dojal. To, jak jste si s holkama povídaly..celé to bylo tak neuvěřitelně milé, klidné, přímo jsem cítila aktivaci parasympatiku:)

Pomalu dostávám pod kůži, že opravdu můžu povolit, není třeba věci tolik hrotit, ale víc se uvolnit do plynutí..užívat si tu cestu objevování, kde jsem to opravdu já. Vím, že ta cesta je celoživotní, ale teď na ní už tolik necítím tlak a stres, ale spíš zvědavost a uvolnění.

Jsem vděčná, že jsem na tebe  natrefila

Mám to tak, že všechna rozhodnutí nechávám dlouho uzrát. A teď, díky tobě, se mi otevřely cesty, jak se o sebe můžu opravdu postarat. 

Držet květinu

Drahá Katy,

dneska jsme byli na naší oblíbené trase na kole, tak jsem si udělala novou fotku na stejném místě jako v květnu, když jsem si ho koupila a začala jsem si díky programu měnit mindset.. no rozdíl jako pr**e! Vůbec mi nešlo o hubnutí, cítila jsem se fajn, ale změnila jsem stravu, stres je taky pryč - partnersky i pracovně, 90 km odplaváno u nás na novém koupališti od července do září (minulý týden zazimováno), a 700 km na kole po našem nádherném okolí. Díky nesmírně za Tebe, jsi žena, která mění jiným ženám život 🙏🏼❤️

Podnikatelka v bílé barvě

Dobrý den, Katko,

 

chtěla bych Vám poděkovat za letošní rok: dlouho jsem se chystala Vám napsat, ale pořád jsem si jen snažila uspořádat v hlavě vše, co bych Vám chtěla říct.

 

Děláte neskutečně krásnou věc a jsem přesvědčena, že jste našla tu pravou "Grey zone", na kterou je potřeba pořádně posvítit – ženské zdraví. Čím víc se o tom bavím s ženami v mém okolí, tím víc si všímám nedostatku informací, které by byly dostupné člověku bez lékařského vzdělání. Nemluvě o stigmatizaci přechodu a příznaků spojených s cykličností ženy.

 

Díky Vaším konzultacím jsem se posunula mnohem dál, než jsem si vůbec byla schopná představit začátkem roku. 

Jak to v akademii bude probíhat?

 

 

Akademie vznikla jako ČASOVĚ DOSTUPNĚJŠÍ verze VIP programu ZNOVU SVÁ. Bude v ní to nejcennější a nejpodstatnější a zároveň to nebude žádné klouzání po povrchu.

 

Akademii jsem postavila tak, aby byla hodně o práci s tělem, chápání jeho signálů a regulaci nervového systému tak, aby to splňovalo atributy našeho ZA PROGESTERON. A aby si každá z vás z informací, které dostane, mohla namíchat svůj jedinečný koktejl mládí a vitality.

Součástí akademie budou:

 

 • 4 živá vysílání zaměřená na stres, stravu, pohyb a cykličnost, z kterých vám vždy zůstanou záznamy v členské sekci

   

 • chat, přes který spolu budeme komunikovat, řešit otázky, které v průběhu nastanou

   

 • bonusy v podobě rozhovorů s opravdu exkluzivními hosty

   

 • bonusové webináře: "METABOLICKÉ ZDRAVÍ" (kde bude zahrnuta např. i redukce a strava snižující kortizol), "NA SLOVÍČKO S ÚZKOSTÍ" (povídání o úzkostně-depresivní symptomatologii) a "JEDNOHUBKY" (shrnutí všeho podstatného z programu)

 • audionahrávka RANDE S TĚLEM jako psychosomatická zkušenost

   

 • přístup k obsahu 3 měsíce

ig face ZS (2).jpg
Bílá růže
ig face ZS (4).jpg
ig face ZS (5).jpg

 TÝDEN JEDNA: ARGENTINSKÉ TANGO SE STRESEM

Moje oblíbené téma hned jako první! A půjdeme hned naostro a do hloubky základního pilíře zdraví a stárnutí do krásy. Nebudu ten tip lékaře, který ti řekne - "měla byste se uklidnit". Já Ti předám naprosto konkrétní kroky a věř mi, že se Ti budou líbit! A taky Ti ukážu, že stres vlastně neexistuje :)

TÝDEN DVA:  DIVOKÁ VLČICE

Moje druhé moc oblíbené téma! Ženské tělo to je síla. Cykličnost je síla. Občas síla tsunami a občas síla klidné hladiny. Každé má to svoje. Čtyři ženy v jednom těle v jednom měsíci. A taky v roce a v životě. A na Tebe v tomto modulu čeká první bonus!

TÝDEN TŘI:  STRAVA NENÍ VĚDA. DOVOL MI TI TO UKÁZAT.

Proč nemůžeš přibrat nebo zhubnout? Proč daleko častěji ženy trápí tuk, který nejde shodit ani přes kalorický deficit a co s tím? Jaké jsou nejčastější chyby (nejen) při redukci? Modul nabitý informacemi a inspirací, které jsou důležité nejen pro Tvoje cíle v rámci rekompozice těla, v kterém se budeš cítit líp, ale hlavně ZDRAVÍ!!!

TÝDEN ČTYŘI:  CVIČME V RYTME! NEJLÉPE VLASTNÍHO TĚLA.

Fyzické tělo neboli sóma - náš chrám. Moudré, vždy nás ochraňující. Kolik zdravého pohybu mu dáváme? A hýbeme se s respektem k našemu cyklu? Jak metabolizuješ kortizol? Který pohyb je pro ženu naprosto fatální?

Na co se můžeš těšit?

Každý týden na Tebe čeká 45-60 minutový společný MENTORING/PŘEDNÁŠKA a následně ZÁZNAM z něj uložený v členské sekci.

KOMUNITA ŽEN, která je na stejné vlně jako Ty. Vzájemná podpora, sdílení a nová přátelství. 

ROZHOVORY s vzácnými hosty, kteří přidají zase další rozměr do tématu.

Zázemí, BEZPEČNÝ PROSTOR, moje plná podpora a možnost se ptát a diskutovat vše v průběhu programu.

Akademie začíná 30. dubna a počet míst je OMEZENÝ

Chci pracovat pouze s menší skupinkou žen, aby zůstala zachována kvalita, kterou si pro vás představuji a kterou si zasloužíte!!! Záznamy a přístup zůstanou k dispozici AŽ DO 31.8.!!!

teď  Tě určitě zajímá cena!

Cena akademie V PŘEDPRODEJI (do 14.4.) je v základní verzi 5500 Kč a je možnost ji uhradit ve 2 splátkách. Poté bude cena 6500 Kč.

Program je možné zakoupit i V BALÍČKU s individuální konzultací (60 min  konzultace 1:1) + merch hrníčkem #zaprogesteron jako dárečkem, kde je cena do 14.4. 7000 Kč, poté 8000 Kč. I tuto variantu je možno uhradit ve 2 splátkách.

žena Dancing

„Žijeme jenom jednou. A tu nejodvážnější věc, kterou můžeme udělat, je myslet samy za sebe. Být své. Sebrat odvahu a dovolit si nebýt oblíbené, ale dovolit si být především samy sebou. Ve své vlastní pravdě a autenticitě. A taky za svůj progesteron. Své. Znovu své. A nahlas své“

bottom of page