top of page

webinář "PRO DCERU"

Láska matka a dcera

Transformace dívky ve fertilní ženu se netýká jen změn fyzického těla, ale týká se i přeměny duševní a mentální. Tato transformace je naprosto ojedinělý a nevratný moment v životě každé dívky, kdy se také výrazně zvyšuje její citlivost a rozhoduje se tu o mnohém.

Pubertální transformace je fyziologicky spojena s přechodovou krizí, kterou lze považovat za zdravou a užitečnou! Dívka se v této krizi učí a poznatky z tohoto období si s sebou nese do dalšího života. Ty prospěšné, i ty, které jí možná sloužit nemusí. O tom se rozhoduje právě v tomto období!

Náročnost pubertální transformace je ve společnosti podceňována a mnohdy to podceňují i rodiče sami. Mnoho dívek má tendenci se zablokovat či se vzpouzet v podobě více či méně excesivního chování a má strach projít do světa dospělých.  Od devadesátých let dvacátého století je gynekologickým zvykem nasazovat v tomto období dívkám hormonální antikoncepci tzv. pro srovnání cyklu, který už pak však ale není menstruační a "srovnanému" krvácení po 28 dnech nepředchází ovulace a tvorba tolik prospěšného progesteronu.  

Pojďme naše dcery či vnučky tímto obdobím provést s respektem k fyziologii ženského těla a pojďme jim dát do vínku jejich plodnosti a reprodukčního období a dokonce i menopauzy to nejlepší, co můžeme!!!

Zvu vás tímto na webinář, na kterém vše probereme!

Webinář proběhne přes platformu ZOOM 19.2.2023 v 18 hod., je určený pro "mámy" (ne přímo pro dcery) a záznam z něj vám zůstane na čas uložen.

Délka webináře: 90 minut

Cena webináře je ve výši doplatku za hormonální antikoncepci: 790 Kč

Chci na  webinář!

Děkuji za objednávku!

bottom of page